O nas

Poznaj ZEW NATURY

Poznaj ZEW NATURY

Zew Natury wywodzi się z pięknego Pomorza Zachodniego, które przyciąga różnorodnością przyrodniczą. Piaszczyste plaże i porośnięte lasami klify, rzeki, lasy i jeziora, dwa parki narodowe i sześć parków krajobrazowych – to wyróżniki Pomorza Zachodniego.

W Osinie na Pomorzu Zachodnim, w niedalekiej odległości od Puszczy Goleniowskiej i Sarniego Lasu powstała polska marka karmy dla zwierząt domowych Zew Natury. Fundamentem działalności firmy jest filozofia slow life, czyli życia i pracy w zgodzie z sobą samym i z naturą.

Zdrowy tryb życia i odpowiednio skomponowane jedzenie dla zwierząt domowych – to podstawowe nasze wyróżniki.

Karma Zew Natury zrobiona jest w sposób rzemieślniczy, z najlepszych surowców, wysokiej jakości mięsa i podrobów od lokalnych dostawców, z dodatkiem świeżych zdrowych warzyw, ziół i owoców.

Dzięki darom natury z zielonego regionu Pomorza Zachodniego karma powstająca w Zew Natury zadowala nawet najbardziej wysublimowane zwierzęce podniebienia.

Wierzymy, że prawidłowe żywienie ma znaczący wpływ na zdrowe, szczęśliwe i długie życie Twojego ulubieńca.

Filozofia ZEW NATURY

Filozofia ZEW NATURY

Gdy zaczniemy szukać miejsca zwierząt w wielowiekowej historii rozwoju ludzkości szybko dojdziemy do wniosku, że relacje między naszymi gatunkami są nierozerwalne. Związki człowieka ze zwierzętami istnieją od setek tysięcy lat.

Zwierzęta to wierni towarzysze i oddani, całkowicie bezinteresowni przyjaciele człowieka. Uaktywniają ukrytą w nas wrażliwość, dobroć, pozwalają się otworzyć i poczuć bezpiecznie. Jednocześnie rozluźniają nas i relaksują. Obecność zwierzęcia wpływa pozytywnie nie tylko na ludzki umysł, ale również na ciało.

Bawią, wzruszają, obdarzają miłością, a my często nie zdajemy sobie do końca sprawy, jak wiele się od nich możemy nauczyć. W kontakcie z nimi możemy poczuć swoją prawdziwą naturę, łączą nas ze źródłem życia, współczuciem, spokojem i wewnętrzną harmonią.

W Zew Natury z ogromną wrażliwością podchodzimy do każdego zwierzęcia. Jesteśmy przekonani, że ich dzika natura jest piękna, subtelna i szczera.

Prawdziwy pies, tak jak jego przodek wilk, i prawdziwy kot, tak jak tygrys, z którym dzieli tę samą gałąź pochodzenia, potrafią walczyć o to, co dla nich ważne. Mają mocne charaktery, są dumne i silne.

Chcemy odkrywać w zwierzętach domowych ich prawdziwą, dziką naturę. Pragniemy dostarczać im zdrową karmę, opartą na najlepszych składnikach, na najlepszym mięsie.

Wierzymy, że zrównoważone jedzenie, produkowane w myśl filozofii slow food, sprawia, że zwierzęta na nowo zwracają się do swoich korzeni, odnajdują swoją pierwotną, nieskazitelną naturę. W ten sposób dbamy nie tylko o ich pięknie wyrzeźbione przez naturę ciała ale i zmysły, dzięki którym odbierają świat wokół i dzielą się nim z człowiekiem.

Misja ZEW NATURY

Misja ZEW NATURY

Chcemy, aby cały świat dowiedział się, że karmy dla zwierząt Zew Natury to najlepsze karmy, jakimi opiekunowie mogą karmić swoje psy i koty. Zależy nam, aby Zew Natury wzbogacał i wydłużał szczególne relacje między ludźmi, a ich zwierzętami.

Każde zwierzę, Twój pupil, jak i wszystkie zwierzęta świata, zasługują na miłość i troskę.

Jesteśmy dumni, że nasze karmy mogą przyczynić się do tego, aby Twój pupil wiódł lepsze i zdrowsze życie, w zgodzie ze swoją prawdziwą naturą.

Wartości ZEW NATURY

Wartości ZEW NATURY

Postaw na to, co najlepsze.

W Zew Natury wierzymy w potęgę prawdziwego, zdrowego mięsa. Wierzymy, że wybór ekologicznych produktów dostarczanych przez lokalnych, sprawdzonych dostawców ma kluczowy wpływ na zdrowie naszych zwierząt. Wierzymy, że to co jedzą nasi ulubieńcy przekłada się na stan zdrowia i jakość ich życia – zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Dlatego naszą nadrzędną wartością jest dostarczanie każdego dnia najwyższej jakości karmy ekologicznej, składającej się nawet w ponad 98,8%, z najlepszego mięsa.

Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że w naszym zakładzie produkowana jest tylko i wyłącznie karma ekologiczna i rzemieślnicza. Dodatkowo używamy tylko ekologicznych warzyw i owoców pochodzących od zaufanych i rzetelnych rolników ekologicznych, z którymi współpracujemy od początku istnienia firmy.


Nasi klienci mają 100% pewności, że karma dla psów i kotów Zew Natury to najwyższej jakości produkty.

Od karmy dla szczeniąt po karmę dla seniorów. Bez mączki kostnej, bez substytutów białka, bez konserwantów, bez sztucznych barwników i aromatów. Tylko najlepsze naturalne składniki. Mokra karma dla psów i kotów Zew Natury w jakości Super Premium.

 

Program pomocy schroniskom ZEW NATURY

Pomaganie zwierzętom jest dla nas niezwykle ważne. Ta idea przyświeca naszym działaniom od początku istnienia marki Zew Natury, dlatego aktywnie współpracujemy ze schroniskami i angażujemy się w pomoc charytatywną.

To dla nas ogromna radość, że nasza karma wspiera lokalne schroniska z Pomorza Zachodniego.

Razem możemy działać na rzecz zwierząt i pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują!